awaryjne otwieranie samochodów Śrem

Awaryjne Otwieranie Auta Śrem

Samochody posiadają elementy, których awaria zaskakuje nas w najmniej oczekiwanym momencie. Takimi właśnie częściami są zamki samochodowe, które profesjonalnie otwieramy.

Otwieranie samochodów szybko i sprawnie

Oferujemy awaryjne otwieranie samochodu, niezależnie od jego modelu, przebiegu, wcześniejszych napraw, czy też roku produkcji. Jesteśmy firmą, która działa profesjonalnie, wykorzystując w tym celu najnowszy i najlepszy sprzęt, a także posiadane umiejętności i wieloletnie doświadczenie. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie stale podnoszone przez nas kwalifikacje. To dzięki nim doskonale radzimy sobie z nowoczesnymi metodami zabezpieczeń, w tym też z elektronicznymi blokadami.

Awaryjne Otwieranie Samochodu

Potrzebujesz pomocy przy otworzeniu samochodu
w Śremie lub okolicach?

Otwieranie samochodu bez uszkodzeń - z dojazdem do klienta

Naszym celem jest realizowanie poszczególnych usług w sposób jak najmniej uciążliwy dla klienta. Tym samym, wprowadziliśmy szereg innowacji, dzięki którym:

  • Realizujemy wszystkie prace na miejscu wskazanym przez klienta. Jesteśmy firmą stawiającą na mobilność, która za główny cel przyjęła jak najszybsze dotarcie do zgłaszającego awarię klienta. Dzięki temu nie tylko optymalizujemy naszą działalność, ale też oszczędzamy czas klienta.
  • Wszystkie prace wykonujemy w ten sposób, by nie ingerować w strukturę powierzonego nam pojazdu. Realizując nasze usługi, stale dbamy o to, by nasi klienci nie musieli ponosić zbyt dużych kosztów. Dla osób, które skorzystały z naszej pomocy, zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie nie były już tak kosztownym problemem, jak kiedyś.

Wykonując swoją pracę stale dbamy o to, by pozostawić powierzane nam auto w stanie takim, w jakim je odebraliśmy od Klienta. Zależność ta obejmuje nie tylko kwestie mechaniczne, ale również programistyczne (elektroniczne). Dzięki nam awaryjne otwieranie zamka w aucie nie skończy się kosztowną wymianą, bądź koniecznością ponownego programowania układu. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, zapraszamy do kontaktu!

Dojeżdżamy do klienta. Wycena i naprawa na miejscu!

Zadzwoń
+48 530 710 710
Zadzwoń