awaryjne otwieranie samochodów Jarocin

Awaryjne Otwieranie Auta Jarocin

Chwila nieuwagi i nieszczęście gotowe: kluczyk został w pojeździe, a drzwi są zamknięte na amen. Co teraz? Wybijać szybę? Absolutnie nie! Koszty wstawienia nowej szyby (a także konieczność serwisowania auta w tym celu) znacznie przewyższają koszt usługi ślusarskiej.

Otwieranie samochodów szybko i sprawnie

Do uszkodzenia zamka samochodowego może dojść z różnych przyczyn. Pierwszą z nich jest zwyczajne wyrobienie się części, prowadzące do wyszczerbienia się ząbków lub uszkodzenie innych elementów zamka. Niekiedy, problemem jest kluczyk, który uległ uszkodzeniu i złamał się, częściowo pozostając w zamku. Dzieje się tak szczególnie często gdy nie dopilnujemy na czas wymiany kluczyka z uszkodzonym grotem.

Awaryjne Otwieranie Samochodu

Potrzebujesz pomocy przy otworzeniu samochodu
w Jarocinie lub okolicach?

Otwieranie samochodu bez uszkodzeń - z dojazdem do klienta

Wiemy doskonale, że zatrzaśnięte auto to duży problem. Pojazdy wykorzystujemy jak narzędzie pracy lub możliwość dotarcia do niej czy do zakupu niezbędnych sprawunków. W tym przypadku czas ma ogromne znaczenie. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi w możliwie najkrótszym terminie. Awaryjne otwieranie aut w naszym wykonaniu jest szybkie i efektywne. Nie prowadzi do uszkodzeń lakieru samochodowego czy uszczelek lub zamka. W przypadku uszkodzonego zamka, przeprowadzamy wymianę. Nasze usługi charakteryzuje wysoka jakość oraz dokładność. Nie pozostawiamy na samochodzie żadnych uszkodzeń, a także szybko i skutecznie naprawiamy zamki.

Dojeżdżamy do klienta. Wycena i naprawa na miejscu!

Zadzwoń
+48 530 710 710
Zadzwoń