Naprawa Stacyjek Samochodowych Września

Naprawa Stacyjek Samochodowych Września

Oferujemy Państwu kompleksową naprawę uszkodzonych stacyjek z dojazdem do klienta. Koszt usługi uzależniony jest od zakresu prac, jakie musimy wykonać.

Naprawa stacyjek szybko i sprawnie

Mając świadomość tego, że dojazd do naszego zakładu autem z niesprawną stacyjką może być utrudniony lub nawet niemożliwy, oferujemy możliwość wykonania usługi obejmującej dojazd do klienta. W naszym aucie mamy wszelkie podstawowe sprzęty, umożliwiające przeprowadzenie łatwych napraw. Jeśli awaria nie jest skomplikowana, dokonujemy naprawy od ręki i pojazd jest gotowy do użytkowania tuż po jej zakończeniu – najczęściej po około godzinie. Ta wygodna opcja pozwala na znaczną oszczędność Państwa czasu, a niejednokrotnie pieniędzy – koszty przewozu auta lawetą mogą być bardzo duże.
Naprawa Stacyjek Samochodowych

Potrzebujesz pomocy we Wrześni lub okolicach?

Naprawa stacyjek samochodowych z dojazdem do klienta

Jeśli stacyjka jest uszkodzona nieodwracalnie, konieczna może być jej wymiana lub regeneracja. Regeneracja stacyjki jest szczególnie polecana, jeśli jest tańszą opcją od jej wymiany na nową lub gdy taka wymiana nie jest możliwa. Szczególnie w przypadku starszych pojazdów, regeneracja może okazać się jedyną opcją. Regenerację przeprowadzamy w naszym zakładzie przy zastosowaniu wysokiej klasy sprzętu. Po zakończeniu naprawy, odwozimy część na miejsce i montujemy ją na powrót w pojeździe. Regeneracja nie wymaga wymiany kluczyków od samochodu. Po montażu zregenerowanej części, możliwe jest natychmiastowe używanie auta.

Naprawa stacyjki samochodowej może być wykonana szybko i sprawnie. Nasza firma gwarantuje krótki czas oczekiwania na wykonaną usługę, a także pełną wygodę.  Z naszymi usługami dojeżdżamy do klientów i wykonujemy je na miejscu. Zapewniamy również uczciwą wycenę, a także podejście proklienckie.

Dojeżdżamy do klienta. Wycena i naprawa na miejscu!

Zadzwoń
+48 530 710 710
Zadzwoń