Naprawa Stacyjek Samochodowych Pniewy

Naprawa Stacyjek Samochodowych Pniewy

Uszkodzenie stacyjki może zdarzyć się z różnych przyczyn. Bez względu na podłoże problemu, jedno jest pewne: jazda takim samochodem jest niemożliwa. W takiej sytuacji zachęcamy do skorzystania z naszych usług, obejmujących dojazd do klienta.

Naprawa stacyjek szybko i sprawnie

Przy prostych usterkach możliwa jest naprawa od ręki. Jednak niektóre sytuacje wymagają naprawy przy użyciu sprzętu, którego nie jesteśmy w stanie przewieźć. W takiej sytuacji przyjeżdżamy w umówionym terminie, po określeniu rodzaju usterki przeprowadzamy profesjonalny demontaż stacyjki i zabieramy ją ze sobą. Jeśli konieczna jest regeneracja stacyjki, również przeprowadzamy ją u nas w zakładzie. Wszelkie naprawy są uzgadniane z klientem i konsultowane na bieżąco.

Naprawa Stacyjek Samochodowych

Potrzebujesz pomocy w Pniewach lub okolicach?

Naprawa stacyjek samochodowych z dojazdem do klienta

W pojazdach wyposażonych w immobilizer w przypadku wymiany całej stacyjki lub kluczowych jej elementów, konieczne może być ponowne kodowanie. Nie jest to skomplikowany zabieg, a naprawa stacyjki w pojazdach z tą formą zabezpieczenia jest możliwa. W każdym przypadku naprawy w pierwszej kolejności przyjeżdżamy do klienta i oceniamy stan stacyjki po jej demontażu. Jeśli to możliwe, przeprowadzamy naprawę przy użyciu sprzętu, który mamy ze sobą. W sytuacjach, które wymagają użycia innego rodzaju oprzyrządowania – zabieramy ją ze sobą. Po zakończeniu naprawy (która nie powinna potrwać dłużej niż dzień czy dwa, poza wyjątkowymi sytuacjami) przywozimy stacyjkę do klienta i ponownie montujemy ją w samochodzie.

Naprawa stacyjki samochodowej może być wykonana szybko i sprawnie. Nasza firma gwarantuje krótki czas oczekiwania na wykonaną usługę, a także pełną wygodę.  Z naszymi usługami dojeżdżamy do klientów i wykonujemy je na miejscu. Zapewniamy również uczciwą wycenę, a także podejście proklienckie.

Dojeżdżamy do klienta. Wycena i naprawa na miejscu!

Zadzwoń
+48 530 710 710
Zadzwoń