Dorabianie Kluczy Samochodowych Komorniki

Dorabianie Kluczy Samochodowych Komorniki

Licencjonowana firma ślusarska z Komornik dorobi kluczyki do każdego modelu samochodu. Zagubienie lub uszkodzenie kluczyka samochodowego nie jest problemem nawet w sytuacji, kiedy pomoc potrzebna jest natychmiastowo. Nie warto czekać z dorobieniem kluczyka nawet w sytuacji, kiedy w zapasie mamy jeszcze drugi, ponieważ w momencie, kiedy ulegnie on awarii, pozostajemy bez możliwości dostania się do samochodu i jego uruchomienia. Warto również wymienić kluczyki po włamaniu do samochodu.

Dorabianie kluczyków szybko i sprawnie

Częstą awarią kluczyków samochodowych jest uszkodzenie immobilisera, które może nastąpić nawet po nieopatrznym upuszczeniu klucza. W takiej sytuacji co prawda samochód otworzymy, jednak niestety nie uruchomimy. Posiadamy najnowszej generacji sprzęt do diagnostyki i naprawy immobilisera w każdym kluczyku samochodowym. Zajmiemy się również kodowaniem pilota samochodu, a także przekodowaniem kodu zamka po zagubieniu kluczyka — dlatego bez wahania podejmujemy się każdego zgłoszenia.
Dorabianie Kluczy Samochodowych

Potrzebujesz pomocy w Komornikach lub okolicach?

Dorabianie kluczyków samochodowych z dojazdem do klienta

W dobie ogromnej różnorodności modeli samochodów, z pewnością można powiedzieć, że klucz kluczowi nierówny. Jednak zarówno zwykły kluczyk do malucha, jak i najbardziej skomplikowany egzemplarz ze zintegrowanymi systemami zabezpieczającymi, nie jest dla nas problemem. Wieloletnia praca i doświadczenie powodują, że poradzimy sobie nawet z najbardziej skomplikowanym kluczem takim jak karta samochodowa, keyless, lub proximity. Jeśli masz kluczyk zapasowy — dorobienie wtórnika jest dla nas bardzo proste. Zdarza się jednak, że ostatni dostępny klucz zaginie i właściciel samochodu pozostaje sam na sam z samochodem, którego nie może otworzyć. Wtedy stosujemy metodę skopiowania klucza na podstawie tylko i wyłącznie zamka. Umiejętności, które posiadamy oraz wiedza w zakresie budowy i specyfiki mechanizmów umożliwiają nam odtworzenie kluczyka każdego typu, nawet najbardziej zaawansowanego technologicznie.
Dorabiając klucze w naszej firmie w Komornikach koło Poznania, zyskujesz gwarant pełnego bezpieczeństwa, profesjonalizmu i skuteczności wykonania usługi. Profesjonalny nowoczesny sprzęt, którym dysponujemy, pozwala nam również naprawiać obudowy i elektroniczne części w pilotach samochodowych, oraz umiejętnie je zaprogramować. Nasi klienci kojarzą nas z szybkością wykonania usługi, wysoką jakością używanych materiałów, oraz przyjazną i kompetentną obsługą. Wystarczy wybrać nasz numer na klawiaturze telefonu, aby natychmiast została uruchomiona procedura wyjazdu do klienta w celu wykonania usługi. Błyskawicznie pomożemy każdemu, kto zgubił kluczyk samochodowy, uległ on uszkodzeniu, lub konieczne jest stworzenie nowego kompletu.

Dorabianie kluczy samochodowych może być wykonane szybko i sprawnie. Nasza firma gwarantuje krótki czas oczekiwania na wykonaną usługę, a także pełną wygodę.  Z naszymi usługami dojeżdżamy do klientów i wykonujemy je na miejscu. Zapewniamy również uczciwą wycenę, a także podejście proklienckie.

Dojeżdżamy do klienta. Wycena i naprawa na miejscu!

Zadzwoń
+48 530 710 710
Zadzwoń