Dorabianie Kluczy Samochodowych Września

Dorabianie Kluczy Samochodowych Września

Z różnych względów możemy chcieć dorobić grot lub cały klucz samochodowy. Jeśli posiadamy tylko jeden klucz do auta, warto dorobić zapasowy komplet lub dwa. Pozwoli to uniknąć w przyszłości wielu problemów.

Dorabianie kluczyków szybko i sprawnie

Dorobienie zapasowego klucza w autoryzowanym serwisie zajmuje dużo czasu i jest kosztowne. Czasem cały proces może potrwać nawet kilka dni. Oczywistym jest, że nikt nie może sobie pozwolić, aby samochód stał przez tak długi czas. Pojazdy są wykorzystywane do dojazdów do pracy czy do robienia niezbędnych sprawunków. Warto w takiej sytuacji skorzystać z usług zakładu ślusarskiego, który w znacznie niższej cenie i krótszym czasie jest w stanie dorobić odpowiedni klucz do pojazdu.

Dorabianie Kluczy Samochodowych

Potrzebujesz pomocy we Wrześni lub okolicach?

Dorabianie kluczyków samochodowych z dojazdem do klienta

Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi dorabiania kluczy samochodowych (z immobilizerem lub bez) u Państwa na miejscu. Dojeżdżamy do klienta, mając świadomość jak trudne może być poruszanie się bez samochodu. W ramach usługi nie tylko dojeżdżamy do klienta, ale nawet dorabiamy klucze od ręki, na miejscu. Posiadamy wszelki niezbędny sprzęt do dorobienia niektórych kluczy bez konieczności zabierania go ze sobą. Warto nie zostawiać dorabiania kluczy do auta na ostatnią chwilę. Zaginięcie obydwu kompletów nie oznacza co prawda, że nic nie da się zrobić, jednak to proces znacznie kosztowniejszy i zajmujący więcej czasu niż stworzenie zapasowego klucza.

Dojeżdżamy do klienta. Wycena i naprawa na miejscu!

Zadzwoń
+48 530 710 710
Zadzwoń