Naprawa Stacyjek Samochodowych Jarocin

Naprawa Stacyjek Samochodowych Jarocin

W stacyjce utknął kluczyk? A może wręcz przeciwnie: nie da się go włożyć do stacyjki? Jakakolwiek awaria w tym zakresie wymaga fachowej pomocy.

Naprawa stacyjek szybko i sprawnie

W pierwszej kolejności diagnozujemy problem. Następnie, decydujemy czy stacyjkę można w łatwy sposób naprawić, czy wymaga regeneracji lub wymiany. Jeśli okaże się, że regeneracja lub wymiana jest konieczna – przeprowadzamy analizę opłacalności obydwu tych rozwiązań. Zazwyczaj zdecydowanie bardziej opłacalną opcją jest regeneracja stacyjki. Polega ona na przywróceniu optymalnego stanu starej części, tym samym ponownie czyniąc ją sprawną. Regenerowanie ma szczególny sens w przypadku, gdy wymiana nie jest możliwa, między innymi ze względu na zaprzestanie produkcji części zamiennych do danego pojazdu.
Naprawa Stacyjek Samochodowych

Potrzebujesz pomocy w Jarocinie lub okolicach?

Naprawa stacyjek samochodowych z dojazdem do klienta

Mamy świadomość, że autem z zepsutą stacyjką nie sposób do nas dojechać, a koszty wynajęcia lawety niejednokrotnie są ogromne i mogą nawet przewyższyć koszt naprawy. Z tego względu oferujemy Państwu wygodną naprawę z dojazdem do klienta o umówionej porze. Przy niewielkich usterkach, które możemy naprawić z użyciem części i sprzętów, które ze sobą zabraliśmy, naprawę przeprowadzamy na miejscu, od ręki. Jeśli awaria jest bardziej skomplikowana – demontujemy stacyjkę i zabieramy ją ze sobą. Po naprawie lub regeneracji – odwozimy ją na miejsce i montujemy z powrotem. Zachęcamy do kontaktu.

Naprawa stacyjki samochodowej może być wykonana szybko i sprawnie. Nasza firma gwarantuje krótki czas oczekiwania na wykonaną usługę, a także pełną wygodę.  Z naszymi usługami dojeżdżamy do klientów i wykonujemy je na miejscu. Zapewniamy również uczciwą wycenę, a także podejście proklienckie.

Dojeżdżamy do klienta. Wycena i naprawa na miejscu!

Zadzwoń
+48 530 710 710
Zadzwoń