Dorabianie Kluczy Samochodowych Jarocin

Dorabianie Kluczy Samochodowych Jarocin

Grot kluczy samochodowych często ulega wygięciu lub uszkodzeniu. Częste wkładanie go do stacyjki i przekręcanie sprawia, że może się on przemieścić lub wygiąć, co uniemożliwia odpalenie samochodu.

Dorabianie kluczyków szybko i sprawnie

Wymiana grota to bardzo szybka i łatwa sprawa. Nowe kluczyki samochodowe z reguły są wyposażone w centralny zamek, zatem wykrzywiony grot nie stanowi problemu przy otwieraniu auta, jednak odpalenie go może być problematyczne. Na szczęście, dorabianie kluczy samochodowych to nasza specjalność. Oferujemy szybki dojazd do klienta i bezproblemowe wykonanie usługi na miejscu. Dzięki temu zyskasz swój klucz do auta w krótkim czasie, bez konieczności oczekiwania na wysyłkę z ASO.
Dorabianie Kluczy Samochodowych

Potrzebujesz pomocy w Jarocinie lub okolicach?

Dorabianie kluczyków samochodowych z dojazdem do klienta

Przy dorabianiu grotów kluczykowych ogromne znaczenie ma precyzja. Nowy kluczyk musi być identycznie docięty jak stary – w innym przypadku być może uda się odpalić samochód, jednak klucz szybko ulegnie uszkodzeniu i może przy okazji zniszczyć stacyjkę. Z tego względu oferujemy Państwu usługi najwyższej jakości. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który umożliwi dorobienie kluczy o wysokiej jakości wykonania i dużej precyzji. Gwarantujemy, że grot nowego kluczyka będzie idealnym odwzorowaniem oryginalnego kluczyka. W takiej sytuacji nie ma konieczności kodowania na nowo immobilizera, dlatego taka usługa nie zajmuje dużo czasu. Warto pamiętać, aby nie odkładać wymiany kluczyka przez długi czas: grot będzie ulegał coraz większym zniszczeniom i jego odtworzenie, choć będzie możliwe, zajmie znacznie więcej czasu.

Dojeżdżamy do klienta. Wycena i naprawa na miejscu!

Zadzwoń
+48 530 710 710
Zadzwoń