Dorabianie Kluczy Samochodowych ŚREM

Dorabianie Kluczy Samochodowych Śrem

Kluczyki do samochodu mogą zostać zniszczone lub zgubione. Ich strata jest niezwykle dotkliwa dla każdego kierowcy. Pamiętajmy również o uszkodzeniach mechanicznych np. wyłamaniu. Bardzo często jest to spowodowane jego niewłaściwym przechowywaniem np. w kieszeni spodni. Nasza firma oferuje profesjonalne dorabianie kluczy samochodowych. Zapewniamy ekspresowy czas realizacji, a także korzystne ceny.

Dorabianie kluczyków szybko i sprawnie

Odtworzenie grotu jest relatywnie proste, a więc usługa realizowana jest w ekspresowym tempie. W wielu przypadkach jest ona wykonywana „od ręki”, co z pewnością zadowoli tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na zwłokę. Warto wspomnieć, że odtworzenie grotu możliwe jest nawet w przypadku mechanicznego uszkodzenia klucza. Wymaga to jednak pobrania miary np. z wkładki zamka znajdującego się w drzwiach auta.

Obudowa kluczyków do samochodu także nie zawsze jest mocna i odporna na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Problemem mogą być również przyciski, które mogą ulec np. wgnieceniu. 

Dorabianie Kluczy Samochodowych

Potrzebujesz pomocy w Śremie lub okolicach?

Dorabianie kluczyków samochodowych z dojazdem do klienta

Dorabianie kluczy samochodowych może być wykonane szybko i sprawnie. Nasza firma gwarantuje krótki czas oczekiwania na wykonaną usługę, a także pełną wygodę.  Z naszymi usługami dojeżdżamy do klientów i wykonujemy je na miejscu. Zapewniamy również uczciwą wycenę, a także podejście proklienckie.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a także szeroką wiedzę, dzięki czemu poradzimy sobie nawet z najtrudniejszym przypadkiem. Podejmujemy się również wymiany baterii, która jest niezbędna do otworzenia i zamknięcia centralnego zamka. Nierzadko zdarza się tak, że jej naładowanie nie jest możliwe, a więc niezbędna jest wymiana. 

Dojeżdżamy do klienta. Wycena i naprawa na miejscu!

Zadzwoń
+48 530 710 710
Zadzwoń