Dorabianie Kluczy Samochodowych Pobiedziska

Dorabianie Kluczy Samochodowych Pobiedziska

Jeśli posiadasz jeden klucz do auta, jednak z jakichś względów potrzebujesz drugiego – sytuacja jest stosunkowo prosta. Na szczęście, dorabianie kluczy samochodowych w sytuacji, gdy dostępny jest choć jeden kluczyk, nie jest trudne. Posiadając tylko jeden komplet kluczy, możemy napotkać pewne trudności – między innymi w sytuacji jego zagubienia. Dodatkowo możemy mieć problem z wykupieniem ubezpieczenia AC, co z góry skazuje na naprawę pojazdu na własny koszt w razie wypadku

Dorabianie kluczyków szybko i sprawnie

Oferujemy Państwu szybki dojazd do klienta w celu wygodnego dorobienia zapasowego klucza bez konieczności ruszania się z domu. Zapewniamy wysokiej jakości wykonanie klucza, który będzie służył przez wiele lat, bez problemu otwierając zamek samochodowy.

Dorabianie Kluczy Samochodowych

Potrzebujesz pomocy w Pobiedziskach lub okolicach?

Dorabianie kluczyków samochodowych z dojazdem do klienta

Mamy świadomość, że nie dojazd do zakładu ślusarskiego w celu dorobienia kluczyków może wiązać się z problemami logistycznymi. W zabieganym świecie ciężko jest niekiedy znaleźć czas na wizytę. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy szybki dojazd do klienta w celu wyrobienia wysokiej klasy kluczyka samochodowego. Zajmujemy się dorabianiem kluczy zwykłych jak i wyposażonych w immobilizer. W przypadku tych drugich kluczyków – dysponujemy sprzętem umożliwiającym zakodowanie nowego immobilizera w dorobionym komplecie. Obsługujemy wszystkie modele aut. W razie wątpliwości oraz pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu – pozostajemy do Państwa dyspozycji w godzinach otwarcia naszego zakładu.

Dojeżdżamy do klienta. Wycena i naprawa na miejscu!

Zadzwoń
+48 530 710 710
Zadzwoń