awaryjne otwieranie samochodów Września

Awaryjne Otwieranie Auta Września

Kluczyk został w zamku, a był jedynym dostępnym? A może przez przypadek doszło do zatrzaśnięcia jedynego egzemplarza wewnątrz pojazdu? Cokolwiek się wydarzyło – pamiętaj, aby nie wybijać szyby.

Otwieranie samochodów szybko i sprawnie

Wybicie szyby wiąże się z dużymi kosztami, nieadekwatnymi do skali problemu. Klucz ułamany w zamku, zatrzaśnięty wewnątrz czy zagubiony nie wymaga tak drastycznych rozwiązań jak pozbawianie samochodu którejś z szyb. W takiej sytuacji wystarczająca jest pomoc doświadczonego ślusarza, który szybko i skutecznie rozprawi się z zamkniętymi drzwiami, ponownie umożliwiając dostęp do pojazdu.

Awaryjne Otwieranie Samochodu

Potrzebujesz pomocy przy otworzeniu samochodu
we Wrześni lub okolicach?

Otwieranie samochodu bez uszkodzeń - z dojazdem do klienta

Dojazd do zakładu ślusarskiego autem z zatrzaśniętymi drzwiami czy zepsutym zamkiem nie jest możliwy. Z tego względu świadczymy dla Państwa usługi z dojazdem. Otwieranie samochodów w naszym wykonaniu jest nie tylko skuteczne, ale i szybkie, a także nie kończy się uszkodzeniami! Po otrzymaniu telefonicznej prośby o pomoc, ustalamy najszybszy możliwy termin interwencji. O umówionej porze przyjeżdża do Państwa doświadczony ślusarz z niezbędnym sprzętem, umożliwiającym otworzenie pojazdu. Możemy również wymienić zamek lub naprawić obecny. Koszt takiej usługi jest uzależniony od wielu czynników i ustalany indywidualnie z klientem, jednak jest zdecydowanie niższy od kosztów wstawienia nowej szyby. W razie problemów z otworzeniem auta, zachęcamy do kontaktu.

Dojeżdżamy do klienta. Wycena i naprawa na miejscu!

Zadzwoń
+48 530 710 710
Zadzwoń