Dorabianie Kluczy Samochodowych Murowana Goślina

Dorabianie Kluczy Samochodowych Murowana Goślina

Zaginął klucz do auta? Nie ma szans, że się odnajdzie, a potrzebujesz go by korzystać z auta? Zakładamy, że dojazd do punktu, w którym możliwe jest jego dorobienie, może stanowić duży problem.

Dorabianie kluczyków szybko i sprawnie

Mając świadomość, jak istotny jest Twój czas i jak duży problem może stanowić dotarcie do nas bez auta (przecież zaginął kluczyk!), oferujemy kompleksową usługę dorabiania kluczy u klienta. Zasada działania jest bardzo prosta: informujesz nas, że potrzebujesz wsparcia, a my przyjeżdżamy tak szybko, jak to możliwe i dorabiamy kluczyki.
Dorabianie Kluczy Samochodowych

Potrzebujesz pomocy w Murowanej Goślinie lub okolicach?

Dorabianie kluczyków samochodowych z dojazdem do klienta

W obecnych czasach znakomita większość pojazdów jest wyposażona w kluczyki z immobilizerem. Immobilizer to urządzenie, które zabezpiecza przed uruchomieniem pojazdu na przykład za pomocą drucika czy innego klucza. Kluczyk wyposażony w immobilizer po włożeniu do stacyjki przesyła sygnał, który jest sprawdzany przez transponder. Jeśli kody się zgadzają – samochód odpala. W takiej sytuacji niezwykle istotne jest, aby dorabiane kluczyki samochodowe również były w niego wyposażone. Jeśli klient posiada jeden klucz – możliwe jest sczytanie danych z immobilizera drugiego kluczyka i zakodowanie tej informacji w nowym. Koszt takiej usługi przez konieczność używania dodatkowego sprzętu jest nieco wyższy niż przy klasycznych kluczykach, jednak brak zapasowego kluczyka może stanowić duży problem między innymi przy wykupowaniu AC lub w razie zaginięcia jedynego kluczyka samochodowego. Z tego względu – zalecamy zainwestować w dorobienie zapasowego klucza nawet przy nieco wyższych kosztach.

Dojeżdżamy do klienta. Wycena i naprawa na miejscu!

Zadzwoń
+48 530 710 710
Zadzwoń