awaryjne otwieranie samochodów Oborniki

Awaryjne Otwieranie Auta Oborniki

Samochód to środek transportu o bardzo złożonej strukturze. Awaria niektórych komponentów nie będzie miała wpływu na jego ogólne funkcjonowanie. Z kolei przerwa w działaniu innych będzie skutkować poważnymi problemami, włącznie z unieruchomieniem auta. Zamki z pewnością zaliczymy do tej drugiej grupy.

Otwieranie samochodów szybko i sprawnie

Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się awaryjnym otwieraniem zamków samochodowych. Dla nas jest to coś więcej niż rzemiosło. Dla nas jest to sztuka!

Bo niby jak inaczej nazwać sytuację, w której – dzięki doświadczeniu, umiejętnościom i technologii – jesteśmy w stanie skutecznie otworzyć każde drzwi pojazdu, nie naruszając jednocześnie jego konstrukcji? My jednak idziemy z duchem czasu. Dla nas zatrzaśnięte kluczyki, albo awaria zamka to nie są poważne problemy. Ot, rozwiązujemy je na miejscu, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.

Awaryjne Otwieranie Samochodu

Potrzebujesz pomocy przy otworzeniu samochodu
w Obornikach lub okolicach?

Otwieranie samochodu bez uszkodzeń - z dojazdem do klienta

Przez cały czas trwania naszej działalności, szczególny nacisk kładziemy na dbanie o naszych Klientów, ale też o powierzane nam samochody. I właśnie dlatego pracujemy tak, by nie doprowadzić do uszkodzenia jego powierzchni, to jest drzwi, blachy, a nawet szyby, bądź… samego zamka. Szczególną troską obejmujemy zwłaszcza ten ostatni element, który – w przypadku zatrzaśnięcia kluczy – powinien pozostać nienaruszony. Dzięki temu klienci, którzy zlecają nam awaryjne otwieranie samochodu, nie ponoszą z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Ponadto chcemy też podkreślić, że wszystkie nasze prace realizujemy w miejscu zgłoszenia. Mamy do dyspozycji najnowszy sprzęt, który z łatwością można przewieźć z miejsca w miejsce.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje, dzięki czemu możemy z łatwością poradzić sobie z najnowszymi zabezpieczeniami, które montowane są w autach najnowszych marek. Zresztą nic w tym dziwnego – otwieramy drzwi wszystkich pojazdów, niezależnie od ich marki, modelu, czy też roku powstania. Jesteśmy firmą, która traktuje swoją pracę jako ślusarski kunszt. Jeśli również i Państwo mają problem z zatrzaśniętymi kluczykami, lub awarią zamka, koniecznie zapraszamy do kontaktu!

Dojeżdżamy do klienta. Wycena i naprawa na miejscu!

Zadzwoń
+48 530 710 710
Zadzwoń